malibee o mnie

 

W domowej pracowni projektuję i tworzę z myślą o Tobie i Twoim wnętrzu. Moje produkty są w pełni wykonywane ręcznie, a tym samym są unikatowe.

 

Przekazuję Ci produkt, w który wkładam kroplę uczucia, szczyptę radości tworzenia, pęczek dobrych emocji i kolor.

 

Zapraszam do kolorowego świata Malibee.

 

Ania Buchalska-Malińska

 

Malibee - krótka historia

 

Odkąd pamiętam, myślałam i marzyłam kolorami. Moje wspomnienia zawsze łączą się z kolorem chwili.

 

Postanowiłam podzielić się moją pasją do koloru z innymi. Z miłości do natury postanowiłam, że będą to produkty, do których powstania będę wykorzystywać to, co daje nam nasza matka ziemia. Wykorzystuję masy ceramiczne (czyli „ulepszoną” glinę) korzystając z bardzo wielu technik formowania, zdobienia i wypalania ceramiki oraz woski roślinne i wysokiej jakości parafinę – pochodną przetwarzania „czarnego złota” – ropy naftowej.

 

Dzisiaj największą radość sprawia mi dzielenie się moją wyobraźnią, sposobem postrzegania świata, czyniąc Twoje chwile i wnętrze bardziej kolorowymi.

 

Inspiracja

 

W moich produktach widać zamiłowanie do tego „co w ziemi i na ziemi”. Twórczo wykorzystuję glinę, parafinę, szkło oraz samodzielnie pielęgnowane i suszone rośliny w moich produktach. Inspirują mnie niesamowite kształty struktur skalnych, kolor i gęstość wody, barwy roślin i idealne kształty zwierząt. Każdy element w otaczającej nas naturze ma swój sens i jest potrzebny. Chciałabym, aby moje produkty w Twoim sercu i wnętrzu miały swój sens i miejsce, dając Ci radość.

 

Wartości

 

Dbam o to, aby produkt, który otrzymujesz był niepowtarzalny. Każdy wykonuję z dbałością o wszelkie szczegóły – szczegóły są dla mnie bardzo ważne.

 

Dbam o wysokość jakość składników – odpowiednie gliny i surowce dopuszczone do kontaktu z żywnością, wysokooczyszczona parafina czy woski naturalne (rzepak i soja) czy własnoręcznie zbierane i suszone naturalne rośliny.

 

Zwracam też uwagę na możliwość ponownego przetwarzania produktów lub ich wykorzystania – odzyskiwanie gliny, ponowne wykorzystanie resztek parafiny czy uzupełnianie wkładów woskowych czy żelowych w świecach w ceramice.

 

Korzystam z natury i staram się naturze nie szkodzić ani nie marnować jej zasobów.

 

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć